MLÁDEŽ

KDO JSME A CO DĚLÁME?

Mládež Jednoty bratrské v Novém Městě pod Smrkem je skupina mladých lidí, kteří chtějí poznat více teorie i praxe o Bohu a o křesťanské víře.

Mladí lidé jsou u nás vedeni k odpovědnému přístupu ke svému životu, ke zdravým hodnotám a návykům. Snažíme se reagovat na problémy dnešní doby, kdy mladá generace velmi rychle upadá do různých závislostí na alkoholu, drogách, ale i počítači, pornografii apod. Mladí lidé také často neznají hodnotu práce, peněz a nemají úctu ke starší generaci. 

Lidé, kteří mezi nás chodí, nemusí být nutně věřící, ale rozhodně se setkají s křesťanským učením. Věříme, že Bůh miluje úplně každého a je to Boží láska, která nás vede ke službě společnosti okolo nás. Naše mládež se tedy podílí na různých aktivitách, které reagují na potřeby dnešní společnosti, např. Nízkoprahový klub v Voraz nebo English camp. Pravidelně také děláme vlastní výjezdy mládeže, účastníme se hudebního festivalu United nebo pořádáme různé pracovní brigády.

Jsme otevřeni komunikaci s rodiči, jejichž děti by mezi nás rádi chodily, i když v jejich rodině není zvykem vyznávat křesťanskou víru. Neuzavíráme se před společností a chceme být transparentní ve všem, co děláme.

Scházíme se každý týden v sobotu od 18:00 na adrese Kmochova 682, Nové Město pod Smrkem.

Pro jakékoliv otázky neváhejte kontaktovat hlavního vedoucího mládeže:

David Nitra

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 732 802 038